Pomożemy Ci zrozumieć odbiorców

Bo wierzymy szczerze, że w zrozumieniu jest wszystko - miłość, troska, zaangażowanie, zaufanie i lojalność. Pomożemy Ci także dostosować Twoją obecną komunikację do potrzeb Twoich osób klienckich.

Priders to nie tylko agencja marketingowa, to także agencja badawcza, która poza badaniami przeprowadza audyty, współpracując z doświadczonymi w tym zakresie osobami eksperckimi i kancelariami prawniczymi. 

Pomożemy Ci nie tylko zrozumieć Twoje grupy docelowe, poznać ich potrzeby, sprawdzić w co się angażują, ale także od strony prawnej czy technicznej dostosować całość komunikacji do jej potrzeb.

Badanie grupy docelowej
Nasze badanie grupy docelowej to wnikliwa analiza, dzięki której zrozumiesz swoją odbiorczynię lub odbiorcę. Pozyskasz kluczowe informacje na temat ich preferencji, potrzeb i zachowań. Dzięki temu dostosujesz swoje działania do ich oczekiwań, skutecznie budując relacje i osiągając lepsze wyniki.
Tworzenie person
Razem z naszymi badaniami stworzymy dla Ciebie sylwetki osób klienckich, z których łatwo będą mogły skorzystać działy marketingu i sprzedaży, aby efektywnie realizować swoje działaniania.
Badania na rynkach zagranicznych
Pomagamy Ci w komunikacji międzykulturowej i launchu nowych produktów i usług. Badamy rynek oraz grupy docelowe, do których chcesz dotrzeć. Nasze raporty pomogą Ci efektywnie przygotować launch firmy zagranicą, stworzyć unikalną obecność marketingową i prościej sprzedawać produkty lub usługi.
Tworzenie raportów badawczych
Wspomożemy Cię w przygotowywaniu badań i raportów, którymi możesz zainteresować media, osoby dziennikarskie i influencerskie.
Promocja badań i raportów
Pomożemy Ci sprawić, że wartościowe informacje dotrą do właściwej widowni poprzez odpowiednie kanały komunikacji. Skuteczna promocja przyczyni się do zwiększenia zasięgu, świadomości i wpływu Twoich badań oraz raportów.
Audyt dostępności cyfrowej
Audyt dostępności cyfrowej to kompleksowa analiza Twojej platformy lub plarform pod kątem zgodności z zasadami dostępności. Dostarczymy szczegółowy raport z zaleceniami poprawek, które umożliwią osobom z różnymi niepełnosprawnościami łatwiejszy dostęp do Twoich treści i usług online. Zadbaj o inkluzywność i spełnij wymogi regulacji, zyskując większą widoczność i zadowolenie użytkowników.
Audyt procesów pod kątem inkluzywności
Przeprowadzimy w Twojej firmie audyty procesów sprzedażowych, obsługi klienta i rekrutacyjnych i razem z naszą kancelarią prawną wskażemy mocno i słabe punkty Twoich działań, w odniesieniu do ESG czy regulacji prawnych.
Inkluzywny UX
Inkluzywny UX to projektowanie doświadczeń użytkownika uwzględniające różnorodność potrzeb i umiejętności. Tworzymy interakcje, które są dostępne i intuicyjne dla wszystkich, niezależnie od ich zdolności czy kontekstu. Zapewniamy użytkownikom pozytywne i efektywne wrażenia, zwiększając zaangażowanie i zadowolenie. Inwestując w inkluzywny UX, budujesz lojalność i osiągasz sukcesy biznesowe poprzez dostępność dla każdego.