Uwrażliwi Twój zespół

Dzięki szkoleniom wspomagasz wzajemne zrozumienie w zespole i uwrażliwiasz na różnice jednocześnie je doceniając

Wiemy, że dbanie o inkluzywność to nie zryw, a ciągły proces. Oferujemy programy szkoleniowe, które pomagają naszym klientom zrozumieć zasady i praktyki marketingu inkluzywnego oraz wdrożyć je w swoje działania.

Nasze szkolenia skupiają się na budowaniu świadomości, eliminowaniu uprzedzeń i kreowaniu przestrzeni, w której wszyscy czują się akceptowani i reprezentowani.

Ponadto, współpracujemy z ekspertami i wybitnymi osobistościami z dziedziny inkluzywności, którzy prowadzą prelekcje i udzielają konsultacji, aby dostarczyć wartościowej wiedzy i doświadczenia naszym klientom

Konsultacje online
W trakcie konsultacji online rozpracujemy Twoje biznesowe problemy. Pomożemy Ci ruszyć z miejsca i zaproponujemy konkretne rozwiązania, aby po prostu pójść do przodu i ruszyć z miejsca. Godzinna konsultacja to także świetny sposób, aby sprawdzić jak się z nami pracujemy
Szkolenie z języka inkluzywnego
Język kształtuje rzeczywistość – może prowadzić do pogłębiania dyskryminacji lub jej przeciwdziałać. Prowadzimy szkolenia dla zespołów z tematyki języka inkluzywnego, włączania, a nie wykluczania. Szkolenie obejmuje zagadnienia feminatywów, LGBTQIAP+, osób uchodźczych, osób z niepełnosprawnością czy silverów
Szkolenie z marketingu inkluzywnego
Lubimy dzielić się wiedzą. Szkolimy zatem inne agencje marketingowe i działy marketingu z inkluzywnej komunikacji i marketingu. Stąd to szkolenie, które dotyczy inkluzywności, języka inkluzywnego czy komunikacji z mniejszościami. Dzięki szkoleniu dowiesz się, jak wygląda sytuacja mniejszości w Polsce; mówić i pisać o osobach z mniejszości; komunikować się inkluzywnie w zespole; jakie przepisy chronią mniejszości; wdrożyć równość w miejscu pracy.
Tworzenie raportów badawczych
Wspomożemy Cię w przygotowywaniu badań i raportów, którymi możesz zainteresować media, osoby dziennikarskie i influencerskie.
Szkolenie ESG
Pomożemy Ci zrozumieć wszystkie zmiany, które zachodzą w raportowaniu wskaźnika ESG i nauczymy Cię go liczyć zgodnie z międzynarodowymi standardami. Współpracujemy w tym temacie z grupą osób eksperckich.
Szkolenia z różnic kulturowych
Nasze szkolenia z różnic kulturowych oferują unikalną okazję do zrozumienia i efektywnego zarządzania różnorodnością kulturową. Dzięki zaawansowanym narzędziom i interaktywnym podejściem, uczestnicy zdobędą wiedzę na temat różnic w zachowaniach, komunikacji i wartościach międzykulturowych. Nasze szkolenia pomogą rozwijać umiejętności rozpoznawania i rozwiązywania konfliktów kulturowych, co przekłada się na lepszą współpracę w zespołach międzynarodowych oraz sukcesy w relacjach biznesowych. Wspólnie eksplorujemy kulturowe konteksty i dostarczamy praktycznych narzędzi, które umożliwią uczestnikom skuteczne poruszanie się w różnorodnym i globalnym środowisku.
Inne szkolenia dla pracowników
Potrzebujesz dedykowanego szkolenia dla swojego zespołu? Napisz do nas! Przygotujemy z radością dla Ciebie ofertę.