Ebook Pride Month

Raport #pridemonth2023


W czerwcu w polskim internercie pojawiło się prawie 19 tysięcy publikacji, które osiągnęły prawie 610 milionów zasięgu. Statystycznie każda osoba mieszkająca w Polsce miała do czynienia z 15 publikacjami na ten temat!

Raporty dostępne do pobrania ze strony priders.pl stanowią cenny zbiór informacji na temat różnorodnych aspektów związanych z marketingiem inkluzywnym oraz promocją inkluzywności. Jednym z nich jest "Miesiąc Dumy 2023", raport skupiający się na analizie strategii marketingowych i kampaniach promujących równość i akceptację społeczną osób LGBTQ+. To doskonałe źródło wiedzy dla firm i organizacji, które pragną włączyć się w obchody Miesiąca Dumy i wyrazić swoje wsparcie dla społeczności LGBTQ+.

Homofobia to problem, który wciąż istnieje w społeczeństwie. Drugi raport dostępny do pobrania na stronie priders.pl koncentruje się na tym ważnym temacie. Przedstawia on zarówno dane statystyczne, jak i case studies firm, które skutecznie przeciwdziałają homofobii w ramach swoich działań marketingowych. Jest to inspirujący materiał dla tych, którzy pragną zaangażować się w walkę z uprzedzeniami i dyskryminacją w reklamie i komunikacji.

Ponadto strona priders.pl oferuje raporty dotyczące innych kwestii związanych z inkluzywnością, takie jak integracja osób niepełnosprawnych, promocja różnorodności etnicznej, czy równość płci. Wszystkie te materiały są udostępniane za darmo - wystarczy podać adres e-mail, a wybrany raport zostanie przesłany bezpośrednio na skrzynkę odbiorczą. To wyjątkowa okazja, by zdobyć wiedzę i inspirację do działań, które poprawią postrzeganie marki i przyczynią się do budowania bardziej inkluzywnego społeczeństwa. Nie czekaj - już teraz możesz skorzystać z tej cennej biblioteki wiedzy na stronie priders.pl!