Inkluzywnie prowadzimy marki w social media

Pomożemy Ci przygotować odpowiednią strategię, dobrać taktyki i dotrzeć do wybranych przez Ciebie grup docelowych za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Współpracujemy z osobami aktywistycznymi, influencerskimi, mediami i Key Opinion Leaders w wielu tematach. Pomożemy Ci w komunikacji w social media.

Wypromujemy Twoje pomysły, zbadamy grupę docelową, a nawet pomożemy Ci w fundraisingu. Nie jesteśmy typową agencją 360. Wszystko, co robimy, jest zaprojektowane z myślą o inkluzywności i marketingu wartości. 

Strategia
Przygotujemy dla Ciebie strategię komunikacji, która będzie włączać wybrane przez Ciebie grupy docelowe. Opracowaliśmy do tej pory kilkadziesiąt stretegii, które pomogły naszym klientom w efektywnej realizacji ich celów oraz dotarciu do wybranych grup klienckich, zaangażowaniu ich i co najważniejsze zwiększeniu lojalności.
Inkluzywne kampanie reklamowe
Potrzebujesz kampanii reklamowej, które dotrze do odpowiedniej grupy Twoich osób klienckich? Zajmujemy się tym. Pomożemy Ci nie tylko w promocji produktów, usług, ale także w fundraisingu czy marketingu wartości i idei. Współpracujemy nie tylko z dużym biznesem, ale także z organizacjami pozarządowymi czy jednostkami samorządowymi, które stawiają na inkluzywność.
Inkluzywne rekrutacje
Chcesz zwiększyć ilość osób kandydackich do Twojej firmy? Chcesz, aby Twoje rekrutacje były przyjazne i otwarte na wszystkich, niezależnie od orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, wyznania, pochodzenia etnicznego czy wieku? Pomożemy Ci przeprowadzić inkluzywne rekrutacje do Twojej firmy. Przeprowadzimy także audyt Twoich działań rekrutacyjnych i pomożemy Ci tworzyć nowe standardy w dziale HR. Cały proces rekrutacyjny możemy również wzmocnić komunikacją w social media lub reklamą.
Influencer marketing i Key Opinion Leaders
Tworząc inkluzywne kampanie i promując Twoje produkty lub usługi, współpracujemy z osobami influencerskimi i Key Opionion Leaders (KOL) - osobami aktywistycznymi czy działaczowskimi. Dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu influencerów i KOL z różnych grup, Twoja marka, produkty i usługi stają się przyjaźniejsze, wiarygodniejsze i docierają do wybranego segmentu osób klienckich.
Marketing to foreigners and expats
Nasze kampanie prowadzimy w różnych językach, nie tylko po polsku. Specjalizujemy się także w kampaniach digitalowych skierowanych do mniejszości narodowych, expatów i turystów. Czy tego chcemy, czy nie, Polska pomału, lecz systematycznie, staje się częścią międzynarodowego rynku pracy, w którym coraz więcej do powiedzenia będą mieli specjaliści z zagranicy. Yes, we communicate in different languages. Так, ми спілкуємося різними мовами. Да, мы ведем общение на разных языках. Oui, nous communiquons dans différentes langues. Да, мы камунікуем на розных мовах. Ja, wir kommunizieren in verschiedenen Sprachen. Sí, nos comunicamos en diferentes idiomas. Ja, vi kommunicerar på olika språk.
Zarzadzanie kryzysami
Pomożemy Twojej marce uniknąc lub wyjść z kryzysu, który mógł wybuchnąć przy okazji Twoich działań marketingowych. Przygotujemy nie tylko szybką odpowiedź, ale także zabezpieczmy Cię odpowiednimi dokumentami, procedurami, które pomogą Ci uniknąć kryzysów w przyszłości.
Social listening
Nasłuchujemy, co dzieje się w internecie. Dzięki naszym miesięcznym raportom będziesz wiedzieć jak poszczególne grupy klienckie, reagują na Twoją markę, co mówi się o Tobie w internecie i jak wypadasz na tle konkurencji.