Pomagamy wdrażać inkluzywność


Włączająca kultura
i równości 

 Oferujemy kompleksowe rozwiązania w obszarze marketingu inkluzywnego, w tym specjalistyczne strategie i kampanie skierowane do różnych grup docelowych, takich jak społeczność LGBTQIAP+, obcokrajowcy, expaci, osoby z niepełnosprawnością, Silverzy czy Generacja Z. 

Nasze działania obejmują również promocję idei i wartości, prowadzenie badań i tworzenie raportów, programy rozwoju różnorodności i integracji (D&I), inkluzywne rekrutacje oraz szkolenia, prelekcje i konsultacje. Jesteśmy zaangażowani. Obsługujemy także NGO i lokalne społeczności.


Programy D&I, inkluzywne rekrutacje, analizy i audyty

Oferujemy kompleksowe doradztwo w obszarze prawnych i regulacyjnych kwestii związanych z marketingiem inkluzywnym. Świadczymy usługi związane z analizą prawną, oceną ryzyka i zgodności oraz opracowaniem polityk i procedur zapewniających przestrzeganie zasad równości i inkluzywności. Naszym celem jest nie tylko pomaganie klientom w budowaniu skutecznych kampanii, ale także w zapewnieniu, że ich działania są zgodne z prawem i promują pozytywne wartości społeczne.Wskaźnik ESG i jego raportowanie

Wskaźnik ESG to niefinansowy system rankingowania przedsiębiorstw i organizacji. 

Składa się z oceny podmiotu pod kątem czynników środowiskowych (dbania o środowisko), części społecznej (przestrzeganie praw pracowniczych, transparentność, polityka jakości i procedury) i ładu korporacyjnego (zarządzanie, struktura itp.) ESG w najbliższych latach będzie dotyczyło wszystkich firm. Chociaż raporty będą przedstawiać spółki i uczestnicy giełdy, każda z objętych obowiązkiem organizacji będzie współpracowała z podmiotami, które będą mierzyły swoje ESG. Pomożemy Ci zrozumieć nowe regulacje, obliczyć go, podnieść i go zaraportować.

12

doświadczenia w marketingu i biznesie


Szkolenia, konsultacje, prelekcje

Wiemy, że dbanie o inkluzywność to nie zryw, a ciągły proces. Oferujemy programy szkoleniowe, które pomagają naszym klientom zrozumieć zasady i praktyki marketingu inkluzywnego oraz wdrożyć je w swoje działania. Nasze szkolenia skupiają się na budowaniu świadomości, eliminowaniu uprzedzeń i kreowaniu przestrzeni, w której wszyscy czują się akceptowani i reprezentowani. Ponadto, współpracujemy z ekspertami i wybitnymi osobistościami z dziedziny inkluzywności, którzy prowadzą prelekcje i udzielają konsultacji, aby dostarczyć wartościowej wiedzy i doświadczenia naszym klientom.