Na pozyskanie środków z 1,5% zostało Ci...

Ufff, masz na to jeszcze czas. Ale 30 kwietnia jest bliżej, niż myślisz. Im wcześniej zaczniesz, tym więcej środków pozyskasz. Pomożemy Ci w tym!
00

dn


00

godz


00

min


00

sek


Pozyskuj fundusze z kampanii procentowych z Priders.pl

Z najnowszych danych resortu finansów wynika, że w 2021 roku organizacje pożytku publicznego otrzymały łącznie ponad 1 mld 114 mln zł, co stanowi największą dotąd kwotę w historii OPP. Przeciętna kwota jednostkowa przekazana na rzecz organizacji wyniosła 70 zł. Chcesz, aby więcej środków trafiło do Twojego NGO? Nic prostszego!

Priders.pl wspierają NGO i nieformalne organizacje, oferując im wsparcie w zakresie marketingu i komunikacji. Działamy jako partner strategiczny, pomagając organizacjom pozarządowym zwiększyć ich zasięg i wpływy przez efektywne kampanie, promocję ich misji, idei i wartości.

Oferujemy nie tylko wsparcie w pozyskiwaniu środków finansowych na Twoje projekty i inicjatywy. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy pomożemy Ci opracować skuteczną i kreatywną strategię pozyskiwania funduszy. W przypadku crowdfundingu pomożemy Ci stworzyć przekonującą kampanię, która zaangażuje społeczność i zachęci do wsparcia Twojej misji.

Bez względu na skalę projektu, nasza usługa zapewni Ci narzędzia i know-how do skutecznego zbierania funduszy oraz realizacji Twoich celów. Mamy doświadczenie w fundrisingu.

Co możemy Ci zaoferować poza szkoleniem?

Kalendarium pozyskiwania funduszy z 1,5%

Kampania 1,5% może być prowadzona stale! Ustawodawca nie określił konkretnych terminów, w których można pozyskiwać darczyńców. Najpopulerniejszym okresem jest jednak przestrzeń od lutego do końca kwietnia, kiedy wszyscy składamy deklaracje podatkowe do urzędów skarbowych.
130 LISTOPADA
Ostateczna data dodawania organizacji do wykazu organizacji mających statusu organizacji pożytku publicznego do Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, aby znaleźć się na liście na dany rok podatkowy
230 KWIETNIA
Ostateczna data złożenia PIT za ubiegły rok
330 MAJA
Ostateczna data złożenia korekty PIT
430 CZERWCA
ostateczna data przekazania numeru konta bankowego przez OPP do urzędu skarbowego

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dowiedz się więcej o naszej agencji lub skontaktuj się z nami w sprawie kampanii procentowej

Ile to kosztuje?

Poniżej znajdziesz przykładowe ceny netto naszych usług dla organizacji pożytku publicznego. Pamiętaj, że możemy zrobić dla Ciebie o wiele więcej. 
Tworzymy strategie, kreatywne kampanie, lejki marketingowe i sprzedażowe, newslettery. Umiemy w wiele rzeczy, serio!

 

Nie masz takich budżetów? Napisz do nas i porozmawiajmy o możliwościach współpracy. 

Przykładowe ceny dla organizacji

Godzinna konsultacja online od 250 PLN
Obsługa konta reklamowego od 600 PLN
Szkolenie online od 1800 PLN
Obsługa social media + reklamy od 900 PLN
Strategia fundraisingu od 2500 PLN

Nasi klienci i klientki

Priders to agencja wspierająca marketingowo organizacje pozarządowe i mniejszości. Chcemy komunikacji włączającej wszystkich.

Działamy w partnerstwie strategicznym z organizacjami pożytku publicznego, grupami nieformalnymi oraz firmami aktywnymi społecznie, pomagając im zwiększyć ich zasięg i wpływ poprzez skuteczne kampanie, promocję ich misji, idei i wartości. Angażujemy się w działania społeczne i inicjatywy mające na celu promowanie wartości inkluzywności i równości. Promujemy kampanie CSR. Prowadzimy fundrising. 

Sprawdź, poniżej z kim w swojej karierze już pracowaliśmy i co robiliśmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dowiedz się więcej o naszej agencji lub skontaktuj się z nami w sprawie kampanii procentowej

Masz pytania?

Możesz napisać do nas w kanałach social media albo wysłać nam bezpośrednio maila ze swoim pytaniem. Odpowiadamy na wszystkie!